האימונים שלנו

IN THE STUDIO

אימון ברזלים (אימון הבית שלנו)

אימון ברזלים הוא אימון הדגל שלנו בסטודיו. הינו אימון מבוקש ופופולארי מאוד בקרב המתאמנים שלנו. נשים וגברים כאחד. ובנוי מלכתחילה ברמת קושי גבוהה. אימון מסוג זה עובד על הרמת משקלים ברמה מקסימלית להתאם למתאמן, אימון ברזלים נועד לניפוח וחיזוק השרירים בכל חלקי הגוף.

אימון BOOTCAMP

אימון קלאסי לשריפת שומנים בעצימות מקסימלית, מטרתו לשפר את הכושר הגופני והיכולות הפונקציונליות. העבודה היא רצופה לאורך זמן מתמשך, וקיימים זמני מנוחה קצרים. האימון מתבצע ע”י מעבר בין כל התחנות שיוגדרו בתחילת האימון. התחנות יורכבו מתרגילים אשר יכסו את כל שרירי הגוף כגון: פלג גוף עליון, פלג גוף תחתון ושרירי ליבה.

אימון חיטוב

אימון חיטוב הוא אימון מסוג כזה שנועד לחטב ולחזק את כוח השריר . ובנוסף עובד על חיזוק השרירים, חיטוב ועיצוב הגוף.

 

אימון HIIT

אימון אינטרוולי בעצימות גבוהה, המשלב עבודת אירובי וכוח, אימון שעובד על שריפה מוגברת, וצמצום ההיקיפים.
 

אימון טליבאן

הינו אימון ספיישל שמתקיים רק בימי שישי פעמיים בשבוע אימון מסוג זה מיועד רק למתאמנים חזקים שיודעים את העבודה ובעיקר את הטכניקה. אימון מאתגר מאוד עבור נשים וגברים כאחד.

אימון טכניקה וגמישות

אימון שמגיע מעולם האקרובטיקה בו המתאמנים לומדים את טכניקת התרגילים במספר וריציאות שונות ברמה הגבוהה ביותר. אימון מסוג זה מביא את הגוף שלנו לקצה מ 0-100 בכל אימון. אימון זה משלב גמישות והארכת השרירים מה שעוזר לנו למנוע פציעות בצורה יעילה ובריאה יותר.

אימון פילאטיס

הינו גופני שנועד לשפר את היציבה ואת התפקוד היומיומי של הגוף. מטרת האימון היא שהגוף יוכל לבצע את המטלות היומיומיות במינימום מאמץ, ללא שחיקה מיותרת, וללא פגיעות גופניות. פילאטיס מנסה להשיג את המטרה הזו על ידי סדרה של תרגילים המפעילים את השרירים המייצבים ומתרגלים את הגוף לגייס את השרירים הנכונים לכל תנועה. עם זאת פילאטיס מנסה לאפשר טווחי תנועה גדולים יותר במפרקים ולאורך כל עמוד השידרה ובכך למנוע לחץ שנוצר על חוליות ומפרקים מתנועה בלתי יעילה.

אימון יוגה

אימון היוגה שלנו נועד לאחד את הגוף והנפש כאשר לומדים יוגה ניתן להרגיש בהבדל מהספורט, בגלל הדגש על הנשימה ומצב התודעה בזמן התנועה של הגוף. אין צורך בכישורים מיוחדים כדי ללמוד יוגה. כל מתאמן מגיע עם היכולות שלו והיוגה מגמישה את הגוף. אימון היוגה יתרום רבות לגופכם היא מחזקת את הגוף, משפיעה על שיפור פעולת מערכות הלב-ריאה,

אימון גברים

אימון מסוג זה עובד עפ”י שיטת אימון המתאימה רק לגברים. עבודה רצופה עם משקולות ומשקלים לצורך עליית מסת השריר חיטוב השריר והורדת אחוזי שומן במידת הצורך.

אימון אקרובטיקה

אימון כושר בשיטת האקרובטיקה יתרום רבות לחיזוק שרירי הליבה ויציבת הגוף. אימון זה משלב פיתוח קואורדינציה, מוטוריקה וגמישות. אימון זה משלב פיתוח קואורדינציה, מוטוריקה וגמישות תוך הכרת הגוף ברמה הגבוהה ביותר. באימון זה נלמד לפעול בצורה אינטלגנטית עם הגוף, לשלוט בתנועות , נלמד עמידות ידיים גלגלונים סלטות ופרמידות ועוד.

אימון FITBOX

הינו אימון ייחודי שלנו המשלב אימון קייקבוקס קלאסי המשולב עם תרגילי חיטוב וכוח. אימון זה הינו דורש פעילות אירובית חזקה עם אנדרנלין גבוה משפרת את הקואורדינציה ומכוונת ליציבה נכונה.

אימון יסוד (אימון למתחילים)

אימון היסוד שלנו נועד למתאמנים מתחילים ולמתאמנים וותיקים שהגיעו אלינו ממקומות אחרים. אימון זה נועד ללמד באופן יסודי את כל תרגילי הבסיס (לאנצ’, סקוואט, דדליפט, פלאנק ועוד….) המלמד את סוגי התרגילים בצורה נכונה. אימון יסוד עובד ושם דגש ניכר על טכניקת התרגילים.

אימון קבוצת ילדים

אימון הילדים שלנו מקנה לו ערכים רבים. אימון זה הינו עובד עם הילד על המשמעת העצמית, פיתוח היציבה וחיזוק שרירי השלד תוך דגש ניכר על הקואורדינציה והמוטוריקה של הילד. באימוני הילדים אנחנו עובדים עם כלל המיכשור מעולם האקרובטיקה שיעזורו לו להגיע ליציבה ומוטוריקה חזקים. קפציות, משטחי פס אקרובטיקה, טבעות, חבלים וחישוקים. עם זאת האימון משלב משימות העובדות על ההתפתחות החשיבתית של הילד.

אימון קבוצת נוער

אימון המשלב את מירב אימוני הסטודיו כגון: אירובי, חיטוב, מוטוריקה, שרירי ליבה ובעיקר משמעת והתמדה. באימוני הנוער אנחנו עובדים איתם על החיזוק שרירי הליבה והשלד תוך ליווי והדרכה על אורח חיים בריא ומאוזן.

*נשים בהריון

בשליש הראשון של תקופת ההריון תינתן האפשרות להיכנס לאימונים ספציפיים כמו – טכניקה וגמישות, פילאטיס, יוגה וחיטוב. החל מהשליש השני להריון – יהיה ניתן לאתגר את הגוף יותר ולהיכנס למגוון האימונים שלנו ברמות הקושי השונות בהתייעצות וליווי הצוות שלנו